Secure CBX Nedir?

 

SECURE CBX

Anahtar kullanma, taşıma, muhafaza edebilme külfetine son veren bilgisayar kumandalı açma-kapama sistemine haiz, yaptığınız işlemleri ekrandan takip edebileceğiniz DİJİTAL kasa sisteminin adıdır.

MINI COMPUTER

Dokunmatik klavye veya açma-kapama sviçlerinin verdiği komutla kasanın açılmasını, kapanmasını, yanlış şifre, üst üste 3 kere hatalı açma teşebbüsünde 30 dk. beklemeyi, bu sürenin geçmesini açık unutulduğunda 3 kere 10 sn. süre ile ikaz edip kendi kendini kapatmayı veya olası bir arızaya ingilizce olarak dijital ekrandan takip edebileceğiniz şekilde programlanmıştır.

GENEL AÇIKLAMA

Bilgisayarın 16 hanelik kod kombinasyonu imkanı verir. (000.000’dan 999.999’a kadar 1.000.000)
Tüm sistemi kasa kapağı içinde yer alan mini computer servo motor, açma – kapama sviçleri, emniyet kilidi, pil ve pil kabini, keyboard, mekanik sistem taşıyıcı kızakları kilitleme pimleri ve bunların bağlantılarını teşkil eder.
Rakam Tuşları: Yapılan İşlemler Takip Edilir.

Enter Tuşu: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 Tuşları dilediğiniz 6 haneli şifreyi yazmakta kullanılır. Bilgisayara şifreyi girerken kullanılır.

Clear Tuşu: Daha önce bahsettiğimiz 30 dk. bekleme durumunda kasa sahibinin düşmemesi için hatalı açma teşebbüsünü 6 haneyi tamamlamadan fark edilmesi halinde o ana kadar yazılan şifreyi silerek 3 hakkınızdan birini kullanmamış olursunuz. Battery Tuşu: Pil gücü hakkında bilgi verir.
BA – HI: Yüksek, BA – LO: Alçak (Pil değişmeli)

Montaj: 5 mm ST 37 çelikten mamul SECURE CBX’ler alışıla gelmiş kasa ağırlıklarında olmadıkları için ilk bakışta dezavantaj gibi görünen bu durumu gizli montaj sistemiyle çözülmüştür.Böylece kasa monte edildiği yerin ağırlığını kazanır. Şöyle Ki: Kare şeklinde çelik bir plaka düşünün. Dört köşesi metrik 12 delinmiş, ortasında ise metrik 16 somun kaynatılmış bu plakayı, kasayı kullanmayı düşündüğünüz yere dört köşesindeki delikleri kullanarak 5’lik çelik dubellerle monte ediyoruz. Kasayı Kasayı bu plakanın üzerindeki somunu karşılayan bir delikten bir saplamayla plakaya kasayı fikse ediyoruz. Böylece kasanın yerinden alınabilmesi için kapağın açılıp saplamanın sökülmesi gerekir. Aksi halde kasa yerinden bile kıpırdatılamaz. Sözü edilen montaj şekli bazı modellerde sırttan bazı modellerde tabandan bazı modellerde ise her iki taraftandır ki tüm parçalar kasa ile birlikte verilmektedir.

Not: Yer değiştirme servisimiz tarafından ek bir ücret karşılığı yapılmaktadır. 2 yıl ücretsiz bakım ve ömür boyu sürekli yedek parça ve servis güvencesi sağlamaktayız.
Emniyet: Kasanız kapalı iken pillerin bitmesi, verdiğiniz şifrenin unutulması, kasanın yangında kalması veya klavyenin herhangi bir sebeple tahrip edilmesi halinde kasanız kilitli kalmaz. Her kasaya ayrı, özel açma şekli kasa sahibine aktarılır.

Ambalaj: Ağırlıklı kısmını elektronik malzemenin oluşturduğu SECURE CBX’lerin mekanik kısımlarında CADYUM kaplanmış olduğu dikkate alınarak her türlü dış etkenden korunabilmesi amacıyla Antistatik polietilen köpük polifor ile sarılarak kolilenmiştir ki bu da kasanızı 40 derece ısıya, rutubete ve her türlü darbelere karşı korur.

BAŞLAYALIM

Birikimlerinizi güvence altına almaya hazır mısınız? Biz hazırız!