Hakkımızda

HAKKIMIZDA

SECURE CBX

SECURE CBX DİJİTAL ANAHTARSIZ AKILLI KASA

1989’da Türkiye’de ilk defa elektronik kasaların üretimini gerçekleştiren Secure CBX Kasa ve Sanayii – Aylin Uzunalioğlu  markasıyla haklı ve yaygın bir şöhret kazanarak Türkiye’nin önde gelen firmaları arasında yer almaktadır. 1989’da çıktığımız bu yolda ana prensibimiz kalite ve doğruluktan ödün vermeden bugünlere gelmemizin haklı gururunu yaşıyoruz. Üretimini, Satışını, Satış sonrası destek ve teknik servis hizmeti vermek üzere yetiştirilmiş eleman ve teknik bilgiler donatılmış firmamız, ürün yelpazemizi de zaman içerisinde genişleterek 25 cm’den 150 cm’ ye kadar Ev- Ofis- Otel- Duvar kasalarını Mekanik ve Elektronik – Tek Cidarlı ve Çift Cidarlı kabinlerle destekleyerek sektöre en doğru seçeneği sunmaktadır.

Duvar ve Otel Kasaları

Sektörü lokomotifli olan Duvar ve Otel Kasaları konusunda Elektronikteki bilgimizi mekanikle birleştirip, ölçülerinden renklerine Elektronikten Mekaniğe sektörün ihtiyacı doğrultusundadır. Satış sonrası destek ve teknik servisimiz size her konuda hizmet vermek üzere yetişmiş eleman ve bilgiye haizdir.

PRENSİPLER

Olmazsa Olmazlarımız…

Güvenli, yüksek kaliteli ve uygun maliyetli ürünler tasarlamak, imal etmek ve tamamlamak; müşterilerimiz ile birlikte anlaştığımız iş programına uymak; tüm bunları gerçekleştirirken, İNTERJOKER Çalışanlarının kariyer gelişimine yardımcı olmak.

Dünya genelinde hizmet veren tekstil firmaları arasında en iyi ve yenilikçi firmalardan biri olmak.

Gerçekleştirdiğimiz her aktivitenin temelinde, tanımlanmış şirket değerlerimiz yatar. Üstlendiğimiz projelerde, bu değerlerin göz ardı edilmemesi gerektiğini bilir ve buna göre çalışırız. Değerlerimize bağlı çalıştığımızda, hizmet sağladığımız sektörde, daha fazla başarıya ulaşacağımızı biliriz.

Secure CBX Kasa ve Sanayii

Kağıthane

456789

1.000.000,00 TL.

12345678

BAŞLAYALIM

Birikimlerinizi güvence altına almaya hazır mısınız? Biz hazırız!